Dowiedz się więcej o ITIL4

Jestem ITIL
Expertem

Jestem ITIL Expertem

Gratulacje! Teraz w ramach dalszego rozwoju sięgnij po proste przejście do ITIL 4, czyli szkolenie pomostowe ITIL Managing Professional Transition, którego data premiery to 3 października 2019 r. Już teraz czeka też na Ciebie najnowsze szkolenie ITIL Foundation 4, na którym poznasz podstawowe założenia nowej certyfikacji.

Bridge
do ITIL 4

Chcesz bezpośrednio przejść do nowej certyfikacji? Udział w szkoleniu pomostowym ITIL Managing Professional Transition (Bridge) to Twoja przepustka do ITIL w wersji 4. Jest to najprostsza i najszybsza droga do pełnej aktualizacji Twoich kompetencji w ITIL 4. Chwilowo szkolenia pomostowe nie są jeszcze dostępne, ale jest to tylko kwestia czasu. Bądź z nami w kontakcie, poinformujemy Cię o zbliżających się terminach.

bridge

ITIL 3

ITIL Managing Professional Transition

ITIL 4

Zaktualizuj swoją wiedzę na
szkoleniu ITIL Foundation 4

Zachęcamy do udziału w najnowszym szkoleniu ITIL Foundation 4. Poznasz na nim najbardziej aktualne podejście do zarządzania usługami IT. Oferujemy różne warianty tego szkolenia. Możesz je dostosować do Twoich indywidualnych oczekiwań, wymagań zespołu oraz specyfiki Twojej organizacji.

itil3 loading itil4

warianty szkoleń

  • szkolenie tradycyjne
  • szkolenie blended
  • szkolenie wirtualne

warianty egzaminu

  • egzamin na szkoleniu
  • egzamin online (voucher)

opis szkolenia

ITIL® 4 Foundation jest pierwszą z serii książek ITIL 4 – najnowszej wersji najczęściej na świecie stosowanego zestawu praktyk ITSM. Odbiorcami tej publikacji mogą być zarówno osoby z IT jak i z biznesu, które stawiają swoje pierwsze kroki w zarządzaniu usługami, ale także doświadczeni profesjonaliści znający wcześniejsze wersje ITIL oraz znający i stosujący inne zbiory najlepszych praktyk branżowych (np. DevOps, Agile, Scrum, PRINCE2 ®).

ITIL® 4 Foundation opisuje najnowszą ramę zarządczą zarządzania usługowego (ang. service management framework) oraz jak zostały w niej zaadoptowane nowoczesne sposoby pracy, najlepsze praktyki zarządzania oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Szkolenie to służy również jako materiał referencyjny dla praktyków w ich codziennej pracy oraz stanowi punkt wyjścia do dalszych studiów oraz do rozwoju zawodowego.

Najbliższe terminy
szkoleń ITIL 4

Nie możesz znaleźć optymalnego dla siebie terminu - tutaj znajdziesz ich więcej.

Symulacja
Marslander ||

Jak cenne jest doświadczenie ten się tylko dowie, kto uczy się na swoich błędach. Ta nauka nie musi wiązać się z ponoszeniem realnych strat. W nowej symulacji MarsLander, która powstała jako naturalne uzupełnienie szkolenia ITIL 4 Foundation, zadanie jest jasne: „Doprowadź do lądowania na Marsie i zbierz dane cenne dla klientów firmy”. Twój zespół IT obstawi wszystkie kluczowe i wieloaspektowe zadania w całym procesie. Dowiesz się dzięki temu, jakie są Twoje umiejętności oraz jakie kompetencje zespołu należy usprawnić.